מערך העזרות

לפנייך מאגר של כלבים אשר הוצלו על ידי פעילים עצמאיים ברחבי באר שבע, שהתחייבו לדאוג לכלבים עד למציאת בית חם - בחסות כלכלית וליווי של העמותה. 

לאימוץ כלב עזרה יש לפנות בהודעה לטלפון: 050-722-2655

בת'

גורה מקסימה שנמצאה ברחוב, ישר התרגלה לחיי הבית ולפקודות בסיסיות, מסתדרת מעולה עם כלבים ואנשים - מאוד אוהבת יחס. עם אנרגיות גוריות. מחונכת לצרכים.

7 חודשים

בינוני

נקבה

קיקי

כלבה שננטשה בגינת כלבים, מסתדרת מעולה עם כלבים. מאוד חברותית ואוהבת ליטופים, רק צמאה לתשומת לב, ממש אוהבת אנשים ונשים במיוחד. מאוד עדינה ונעימה, אי אפשר שלא להתאהב בה. מחונכת לצרכים.

8 חודשים

בינוני

נקבה

קייל

גור קטן וקסום, הולך להשאר קטן. מת על ליטופים ופינוק, לא עוזב אנשים שמלטפים אותו לשניה. מעט מפחד מכלבים, אך לאט לאט ועם שהות לידם מתרגל ממש מהר. כל בית יזכה בו! עוד גור ולכן עוד לא מחונך לצרכים.

4 חודשים

בינוני - קטן

זכר

שלומצי

כלבה רגועה, אוהבת לישון ולנוח, לא נובחת ולא בוכה, אוהבת ליטופים. לא משחקת הרבה, לא עושה צרכים בבית, אוהבת לטייל ומאוד קשובה בחוץ. אוהבנת ונאמנה, מסתדרת מעולה עם כל בן אדם וכל כלב - ממש מלאת חיים. יש לה חשש ממקומות סגורים, אך היא מתרגלת מהר. יכולת למידה מדהימה.

3 שנים

בינוני

הולי

כלבה מקסימה, רגועה ומסתדרת מעולה עם כלבים אחרים. קצת חוששת בהתחלה מאנשים אך מתרגלת מהר מאוד. נראה כי יש לה קליטה מהירה. עדיין לא מחונכת לצרכים באופן מלא אבל בתהליך ומראה דרך מבטיחה.

7 חודשים

בינוני

נקבה

קייסי

אנרגטית וחברותית, לא מפחדת ודורשת כל הזמן תשומת לב אבל יודעת להעסיק את עצמה עם עצמות וצעצועים. אוהבת כלבים אחרים. לא עושה צרכים בבית.

3 חודשים

בינוני-גדול

נקבה

  • Twitter Clean

עקבו אחרינו בטוויטר

 WIX נבנה על ידי עמותת באר שבע אוהבת חיות בעזרת 

 © 

עקבו אחרינו בפייסבוק

  • w-facebook

חפשו אותנו ביוטיוב

  • c-youtube