סיפורי הצלחה

בכל שנה אנחנו מצליחים להוציא מהרחוב ומכלובי ההסגר מאות כלבים וחתולים, ולמצוא להם בתים חמים שיאהבו אותם עד יומם האחרון.

לפניך גלריה המספרת מעט מסיפורי ההצלחה הרבים של העמותה - מזמינים אותך להתרגש איתנו

טייפי

הכירו את טייפי🐕, שלאחר התעללות וחודשים ארוכים בהסגר - זכהה להזדמנות שנייה לחיים. טייפי הגיע להסגר עם בעיות התנהגות, אחרי חיים של התעללות וכאב שהשאירו אותו מצולק ופצוע. למרות הכל הוא לא איבד תקווה, והמשיך לחכות לאדם שיאהב אותו כמו שהוא. אחרי 7 וחצי חודשים, בהתאמה נדירה הוא מצא אותו, והם חיים באושר כמו באגדות עד עצם היום הזה.

קובו

הכירו את קובו החתיך - הכלב שחיכה שנה באומנה עד שמצא את המשפחה המאמצת שלו ומאז החיוך לא יורד לו מהפנים. קובו הגיע כל שבועיים ליום האימוץ של העמותה, אך ללא סיבה ברורה תמיד פסחו עליו. עד שהגיעו יואב ומירה שהתאהבו בו במבט ראשון. הם מספרים: "הוא הגיע אלינו חיוני, סקרן, שובב - והוא עדיין כזה. התאקלם מהר מאוד. פלא שלא אימצו אותו במשך שנה, אבל הרווח כולו שלנו"

הארי

הכירו את הארי, הכלב שבגיל 10 זכה להזדמנות שנייה לחיים. הארי הגיע להסגר במצב נוראי, אחרי הזנחה מזעזעת שהותירה אותו ברזון נוראי, פרווה דלה והמון בעיות בריאותיות. למרות זאת, הארי שרד והגיע להסגר, שם טופל על ידי הוטרינרים שלא ויתרו עליו לרגע, וראו אותו מתחזק ומשתפר מיום ליום. ברגע שיכולנו, הוצאנו אותו לימי אימוץ וחיפשנו לו משפחה - וכך לפני פחות מחודש הארי אומץ וזכה בחיים חדשים, טובים יותר.

פולה

פולה חיכתה חודשים לבית משלה. בימי אימוץ אף אחד לא הסתכל עליה כי היא הייתה מלאת אנרגיות "וקשה לעיכול" - אבל מי יכול להאשים אותה כשהיא מחכה שבועיים לצאת לכמה שעות מהכלוב. אחרי 8 חודשים הגיע המשפחה שראתה בה מה שאחרים לא ראו, ואחרי תקופה הם אפילו סיפרו לנו שפולה היא כלבה רגועה ונעימה בבית, היא רק הייתה זקוקה שמישהו יראה אותה ויתן לה מקום משלה בעולם❤️

ג'וני

הכירו את ג'וני - כלב הרחוב שזכה להזדמנות שנייה בחיים. ג'וני הגיע להסגר ולא נתן לאף אחד להתקרב אליו, מי יודע מה הוא עבר בחייו שגרם לו לא לסמוך על בני אדם.  במשך שנה וחודשיים (!) בהסגר, עבדו איתו ולא ויתרו עליו לרגע, עד שמצאו לו בית מושלם, שמבין אותו ומעניק לו אהבה ללא גבולות - וכך זכה בחיים חדשים שהגיעו לו כלכך!

  • Twitter Clean

עקבו אחרינו בטוויטר

 WIX נבנה על ידי עמותת באר שבע אוהבת חיות בעזרת 

 © 

עקבו אחרינו בפייסבוק

  • w-facebook

חפשו אותנו ביוטיוב

  • c-youtube